Kemalpaşa Mah. 1968 Sok. No: 43A Posta Kodu:34200 Bağcılar / İstanbul info@bagcilardacicekci.com (0533) 760 18 78

Biz Kimiz?

Firmamızın Sahibi YILMAZ BEY  Çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına ilk olarak 1984 yılında İstanbul’da başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün sunmayı ilke edinen Sn. YILMAZ 35 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinin ürünü olan tescilli markası (BAĞCILARDA ÇİÇEKÇİ)  1993 yılında kurulmuştur.


Yılmaz Çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra  2000 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoridede sektörünün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Bağcılar semtinde yer alan çiçek mağazamızda  her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.Bir telefon ile dünyanın her yerine,  sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm İstanbul ile birlikte, Türkiye nin 81 iline ve Dünyanın 156 ülkesine çiçek siparişi. Yılmaz Çiçekçilik ile sorun olmaktan çıkar. Yılmaz Çiçekçilik sevginizi iletir, sevgiyle
Yılmaz Çiçekçilik kalite ve güvencesiyle sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.

Whatsapp Sipariş Hattı